Ztráty a nálezy

7. 2. 2022

Projděte si galerii, jestli nenajdete nějakou svoji oblíbenou věc...

• Ztracené a znovu nalezené věci si můžete vyzvednout v budově školy v Českomalínské ulici, v přízemí v papírové krabici u pana školníka.

Kontakt v případě nejasností či pomoci: ilona.krejci@zsemydestinnove.cz

• Na hlavní budově jsou nalezené věci většinou uskladněny na pultu proti recepci, zde si je můžete vyzvednout. Případně budou k vyzvednutí v krabici u kabinetu TV v suterénu školy. Věci, které nenajdou svého majitele do konce roku, budou věnovány na charitu nebo zlikvidovány. Děkujeme za pochopení.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.