Eminy noviny 2 v 1 + Destináček!

22. 6. 2020

Vyšlo další číslo Eminých novin 2 v 1, poprvé s přílohou Destináček pro malé děti!

Dočtete se o sportujících žácích i učitelích, dozvíte se, KDO je NEJLEPŠÍM UČITELEM očima letošních deváťáků, vypravíte se do Stromovky za zaječím miminkem, možná vyluštíte rébus o ptačích sportovcích a třeba se i zasmějete nějakému /f/tipu …

Přejeme Vám ZÁBAVNÉ, OBOHACUJÍCÍ i INSPIRUJÍCÍ ČTENÍ!

Za redakci Ilona Krejčí

 

EMINY NOVINY 3 ke stažení nebo k nahlédnutí zde

DESTINÁČEK ke stažení nebo k nahlédnutí zde

Kalendář akcí

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové