HANDY DANDY

6. 11. 2019

Dne 5.11. 2019 se žáci V. ročníku zúčastnili soutěže v anglickém jazyce HANDY DANDY. V konkurenci základních škol z celé Prahy 6 dosáhli naši žáci vynikajících výsledků.

1. místo Alexandr Karych 5.B

2. - 3. místo Erik Hrádocký a Borna Štrk 5.A

4. místo Barbora Vejpuská 5.D

I ostatních deset žáků z naší školy nezklamalo a patřilo k nejlepším /do desátého místa  další 4 žáci/. Soutěž probíhala formou kvízu, kde žáci  během sedmdesáti otázek odpovídali na otázky týkající se slovní zásoby, gramatiky a reálií anglicky mluvících zemí. Blahopřejeme a těšíme se na slavnostní vyhodnocení, které proběhne na ZŠ Červený Vrch.

B. Voráčková

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.