II. zasedání Městského žákovského parlamentu

20. 2. 2018

Dne 20.2.2018 proběhlo druhé zasedání zástupců školních parlamentů Prahy 6, kde žáci jednali s místostarostou ohledně návrhů na přejmenování ZŠ Petřiny jih a náměstíčka a kde si zvolili svého předsedu a místopředsedu pro Městský žákovský parlament. V druhé části proběhlo školení pro žáky - Rozvoj komunikačních dovedností.

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.