III. zasedání Městského žákovského parlamentu

11. 5. 2018

Dne 9.5.2018 se naši zástupci žákovského parlamentu zúčastnili třetího zasedání MŽP. Náplní tohoto zasedání bylo setkání žáků zástupců ŽP se starostou Prahy 6, Mgr. Ondřejem Kolářem a společná prohlídka Úřadu MČ Prahy 6. Po prohlídce následovala prezentace výsledků ankety jednotlivých škol, společná debata nad sestavením kompaktního návrhu k předložení p. místostarostovi J. Lacinovi. Anketa zjišťovala názor žáků na okolí Prahy 6.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.