Mezinárodní jazyková soutěž OUR FUTURE

25. 4. 2018

Žáci naší školy zaznamenali velký úspěch v mezinárodní soutěži OUR FUTURE, kterou vyhlásil British Council.

Soutěže se zúčastnilo 10 žáků pátých tříd a čtyři žáci devátého ročníku pod vedením paní učitelky Mrázové.

1. místo získala skupina děvčat - Eva Rusinová, Charlotta Burgetová, Radka Kristová, Klára Janků

2. místo obsadila skupina chlapců - Ondřej Hlubuček, Jan Pexídr a Ludvík Feygl.

Výborně naši školu reprezentovali i Martin Horony, Patrik Růžička, Richard Langer a skupinka deváťáků.

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy! Všechny soutěžní práce jsou ke shlédnutí zde:https://vimeo.com/channels/ourfuturecompetition2018

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.