Nečekaná bronzová radost

13. 6. 2018

Zdá se, že cesta nového školního webu se ubírá správným směrem. Ve finále soutěže školních webů jsme stanuli na stupních vítězů!

Naše škola se letos poprvé zúčastnila soutěže školních webů sCOOL web, kterou vyhlašuje společnost EDUin, a ve které se hodnotí nejlepší weby základních a středních škol. Vyhlášení vítězů proběhalo ve středu 6. 6. 2018 na konferenci v Praze, kde náš nový web uspěl v kategorii úplných základních škol, když jsme se umístili na třetím místě.

Z tohoto úspěchu máme obrovskou radost. Budeme se i nadále snažit informovat o novinkách a akcích ve škole, využívat nový web jako další komunikační kanál nejen s Vámi rodiči, ale i širokou veřejností. Abychom v příštím roce dopadli ještě lépe, budeme moc rádi, když nám na náš školní web poskytnete zpětnou vazbu a tipy na vylepšení (matej.mechura@zsemydestinnove.cz).

Kalendář akcí

Ve čtvrtek 18. 3. 2021 proběhne od 11:00 do 12:00 hodin videokonference s vedením školy, kde bude možné získat doplňující informace o provozu mateřské školy a odpovědi na dotazy k zápisu do MŠ.  Schůzka bude vytvořena pomocí programu Microsoft Teams a vstoupíte do ní prostřednictvím odkazu (viz níže) 

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové