Odložení plyšoví mazlíčci mohou nadělat ještě mnoho radosti

28. 3. 2018

Žákovský parlament testuje své schopnosti v rámci charitativní akce, kterou se zvolení zástupci tříd rozhodli uskutečnit. Ve svých třídách by měli motivovat spolužáky ke sběru plyšových hraček. Ty totiž mohou udělat ještě mnoho radosti. Sbírka bude probíhat do konce února 2018. Poté bude potřeba nechat plyšáky odborně vyčistit a zabalit. Následně poputují do Českého červeného kříže, k hasičům, k záchranné službě, případně některé jiné organizaci, která je bude moci využít. Mnoho dárců se již našlo, pojďte tuto dobročinnou akci podpořit i vy.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.