Osvědčení o přínosu pro životní prostředí

15. 1. 2020

Dne 14. 1. 2020 proběhlo na Úřadu městské části Prahy 6, odboru školství, slavnostní předání Osvědčení o přínosu pro životní prostředí za rok 2019, které zpracovala společnost ECOBAT s.r.o.

Žáci 4. ročníku převzali ocenění z rukou paní radní Ing. Marie Kubíkové. Jmenovaná společnost  se zabývá sběrem a tříděním monočlánků prostřednictvím ECOBATu nebo RECYKLOHRANÍ. Naše škola dostala osvědčení za nasbíraných 46 kg za rok 2019 a umístila se na předním místě zapojených základních škol na Praze 6.

Všem dětem i rodičům děkujeme za spolupráci v roce 2019 a přejeme si do roku 2020 ještě více nasbíraných kilogramů.   

Mgr. Jitka Dvořáková, zástupkyně ředitele školy

 

http://www.ecobat.cz/

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové