Osvědčení o přínosu pro životní prostředí

15. 1. 2020

Dne 14. 1. 2020 proběhlo na Úřadu městské části Prahy 6, odboru školství, slavnostní předání Osvědčení o přínosu pro životní prostředí za rok 2019, které zpracovala společnost ECOBAT s.r.o.

Žáci 4. ročníku převzali ocenění z rukou paní radní Ing. Marie Kubíkové. Jmenovaná společnost  se zabývá sběrem a tříděním monočlánků prostřednictvím ECOBATu nebo RECYKLOHRANÍ. Naše škola dostala osvědčení za nasbíraných 46 kg za rok 2019 a umístila se na předním místě zapojených základních škol na Praze 6.

Všem dětem i rodičům děkujeme za spolupráci v roce 2019 a přejeme si do roku 2020 ještě více nasbíraných kilogramů.

Mgr. Jitka Dvořáková, zástupkyně ředitele školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.