Po roce opět úspěšní na Our Future

14. 12. 2019

Žáci 5. ročníku obsadili 1. a 2. místo v soutěži Our Future pořádané British Council v kategorii 7 - 12 let.

Soutěž Our Future probíhá v rámci partnerských škol British Council po celé Evropě. Tří až pětičlenné skupiny letos tvořily na téma: Jak bude vaše škola vypadat v budoucnosti? Úkol mohli žáci zpracovat ve formě obrázku a videa nebo audia v délce 30 vteřin až 2 minut.  


1.místo: 
Sofie Holovčáková 5.B
Agáta Hájková 5.A
Natálie Synáčková 5.B
Ella Luisa Wright 5.B
Isabel Mia Wright 5.B

2. místo:
Alexandr Karych 5.B
Max Kraus 5.B
Daniel Šturm 5.B

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy! Všechny soutěžní práce jsou ke shlédnutí zde: https://vimeo.com/channels/ourfuturecompetition2019
 

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové