Školní akademie 2019

12. 6. 2019

Jeden by řekl, že laťka nasazená předchozími ročníky se dá jen stěží překonávat, ale každým rokem se to děje a letos tomu nebylo jinak.

Generálka a všechna tři vystoupení se povedla na výbornou. Téměř tři desítky vystoupení a stovky vystupujících se postarali o skvělý kulturní zážitek. Poděkování patří tedy především účastníkům, paním učitelkám a lektorům a nejen jim, ale celému organizačnímu týmu, který má ve svém čele paní učitelku Dvořákovou a jejího manžela, který se stará o technickou stránku celé akce.

Školní akademie patří k tradičním akcím naší školy. Děti z prvního i druhého stupně při nich předvádějí krásná pěvecká, hudební a taneční vystoupení. Žáci se také uplatňují jako moderátoři, kteří si každoročně vedou na výbornou. V závěru celého programu svá taneční čísla předvádějí deváťáci, kteří se tak zpravidla originálním způsobem loučí se školou. Již tradiční záležitostí je vystoupení paní učitelek a i v letošním roce byly skvělou tečkou na závěr.

Videogalerie zde

Jarní prázdniny

1. 3. 2021 - 5. 3. 2021

Školní jídelna a školní družina mimo provoz; mateřská škola v omezeném provozu v budově Českomalínská.

Ve čtvrtek 18. 3. 2021 proběhne od 11:00 do 12:00 hodin videokonference s vedením školy, kde bude možné získat doplňující informace o provozu mateřské školy a odpovědi na dotazy k zápisu do MŠ.  Schůzka bude vytvořena pomocí programu Microsoft Teams a vstoupíte do ní prostřednictvím odkazu (viz níže)

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.