Společně to zvládneme

25. 3. 2020

Vážení rodiče,

dovolte mi, abych vám poděkoval za skvělou spolupráci. Jsme si velice dobře vědomi toho, že pro vás nastala velice složitá situace. Vedle hlídání a učení se s dětmi máte mnoho dalších povinností. Chceme vás ujistit, že v žádném případě nebudeme děti sankcionovat za nesplněné úkoly. Snažíme se však aktivním přístupem připravit co nejlepší podmínky pro děti, které mají možnost i čas úkoly plnit a nevypadnout tak ze zaběhnutého školního režimu.

Výuka vedená přes elektronickou ŽK Bakaláři (aktivní komunikace, zpětná vazba, zadávání pracovních listů a jejich vyhodnocování) a online výukové portály zůstanou hlavním vzdělávacím směrem naší školy.

Rádi bychom však v rámci našich technických možností postupně v některých vybraných předmětech a ročnících oživili výuku i přes online aplikaci Microsoft Teams. O realizaci tohoto záměru vás budeme průběžně informovat.

 

Přeji vám klidné dny a hlavně zdraví.                

Ota Bažant

Kalendář akcí

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové