Tři druhy jídel a posouzení jídelníčku školní jídelny

1. 4. 2016

Od 4.4.2016 bude školní jídelna nabízet výběr jídel ze tří druhů. Školní jídelny jsou v současné době sledovány a hodnoceny.Základem hodnocení jsou Nutriční doporučení vydaná Státním zdravotním ústavem. Vzhledem k občasným připomínkám k nabízeným jídlům jsem požádal HSHMP o posouzení jídelníčku pokrmů připravených ve školní jídelně (viz. příloha). Jídelníček byl posouzen z hlediska současných trendů v dětské výživě s přihlédnutím k mezinárodním doporučeným dávkám i doporučeným
výživovým dávkám, ze kterých dosud vychází Spotřební koš.

Školní jídelna připravuje tři druhy jídel s výjimkou prvního týdne školního roku, kdy připravuje jedno jídlo.

Mgr. Ota Bažant, ředitel školy

Přiložené soubory

posouzeni-jidelnicku.pdf 1014 kB PDF dokument

Kalendář akcí

Podzimní prázdniny

26. 10. 2020 - 30. 10. 2020

Prázdniny jsou prodlouženy z důvodu opatření proti covid-19

Prohlídka školy

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové