V jazykové soutěži opět na stupních vítězů

2. 3. 2019

Dne 1. 3. 2019 se na naší základní škole uskutečnilo obvodní kolo v olympiádě v anglickém jazyce.  V konkurenci 12ti škol z Prahy 6 obstáli naši žáci na výbornou.

V mladší kategorii 6. -7. tříd obsadil 3. místo žák 7. C Červinka Oliver, ve starší kategorii zvítězila žákyně 9. B Weissová Nina. Oběma žákům upřímně gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

B. Voráčková, J. Supek

Jarní prázdniny

1. 3. 2021 - 5. 3. 2021

Školní jídelna a školní družina mimo provoz; mateřská škola v omezeném provozu v budově Českomalínská.

Ve čtvrtek 18. 3. 2021 proběhne od 11:00 do 12:00 hodin videokonference s vedením školy, kde bude možné získat doplňující informace o provozu mateřské školy a odpovědi na dotazy k zápisu do MŠ.  Schůzka bude vytvořena pomocí programu Microsoft Teams a vstoupíte do ní prostřednictvím odkazu (viz níže)

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.