V jazykové soutěži opět na stupních vítězů

2. 3. 2019

Dne 1. 3. 2019 se na naší základní škole uskutečnilo obvodní kolo v olympiádě v anglickém jazyce.  V konkurenci 12ti škol z Prahy 6 obstáli naši žáci na výbornou.

V mladší kategorii 6. -7. tříd obsadil 3. místo žák 7. C Červinka Oliver, ve starší kategorii zvítězila žákyně 9. B Weissová Nina. Oběma žákům upřímně gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

B. Voráčková, J. Supek

Kalendář akcí

Jarní prázdniny

1. 3. 2021 - 5. 3. 2021

Školní jídelna a školní družina mimo provoz; mateřská škola v omezeném provozu v budově Českomalínská.

Ve čtvrtek 18. 3. 2021 proběhne od 11:00 do 12:00 hodin videokonference s vedením školy, kde bude možné získat doplňující informace o provozu mateřské školy a odpovědi na dotazy k zápisu do MŠ.  Schůzka bude vytvořena pomocí programu Microsoft Teams a vstoupíte do ní prostřednictvím odkazu (viz níže) 

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové