Vánoční nadílka - plyšáci do Azylového domu Gloria

13. 1. 2019

Ve středu 19. prosince vyrazila většina zástupců školního parlamentu společně s paní učitelkou Dočkalovou a paní učitelkou Dubšíkovou a několika pytli nasbíraných plyšáků do azylového domu Gloria na Praze 5.

Zde je čekalo příjemné přivítání od paní ředitelky azylového domu. Ta je pozvala do místní návštěvní místnosti, kde ochotně zodpověděla všechny naše otázky a seznámila nás s chodem místního azylového domu. Ten slouží k ubytování matek a jejich dětí, které jsou v těžké životní situaci.

Jménem tohoto azylového domu a též školního parlamentu děkujeme všem, kteří obětovali své plyšové přátele a obdařili rodiny v tísni krásným vánočním dárkem.

Autor článku: Jan Hedl, 8.C

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.