Vyšlo 2. číslo DESTINÁČKU!

11. 6. 2021

Destináček je školní časopis pro menší děti z 1. i 2. tříd a také z MŠ. Tentokrát vám přináší rozhovor s jednou paní učitelkou, fotky zvířecích mazlíčků, kresby a příběhy dětí, hádanky a mnoho dalšího.

 

Destináček k přečtení a ke stažení zde

ostatní čísla k přečtení a ke stažení zde

 

Děkujeme všem, dětem, rodičům i pedagogům, za spolupráci.

 

Redakce školního časopisu

 

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové