2018/19

Ilustrativní obrázek článku Zpravodaj: září - listopad 13.
prosinec

Zpravodaj: září - listopad

Dovolte nám, abychom vám podali informace za období září – listopad 2018 a o dalších plánovaných aktivitách. více

Ilustrativní obrázek článku Předškolák 19.

Předškolák

První setkání se neslo pod názvem „Podzimní hrátky“. více

Ilustrativní obrázek článku Městský žákovský parlament 2.

Městský žákovský parlament

První setkání Městského žákovského parlamentu proběhlo dne 1.11.2018. Poprvé v tomto školním roce se tak setkali předsedové a místopředsedové školních žákovských parlamentů ze všech škol Prahy 6. více

Ilustrativní obrázek článku V barvách trikolóry 21.
říjen

V barvách trikolóry

V rámci projektového dne uspořádal školní parlament i doplňkovou soutěž, kdy se jednotlivé třídy měly nastrojit a vyfotit v barvách trikolóry. více

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.