O školní jídelně

Ilustrativní obrázek článku Tři druhy jídel a posouzení jídelníčku školní jídelny 1.
duben

Tři druhy jídel a posouzení jídelníčku školní jídelny

Od 4.4.2016 bude školní jídelna nabízet výběr jídel ze tří druhů. Školní jídelny jsou v současné době sledovány a hodnoceny.Základem hodnocení jsou Nutriční doporučení vydaná Státním zdravotním ústavem. Vzhledem k občasným připomínkám k nabízeným jídlům jsem požádal HSHMP o posouzení jídelníčku… více

Třídní schůzka 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 od 16 hod. v kmenových třídách s třídní učitelkou. (Českomalínská 35)