4. A

Třídní učitelka: Hana Hedlová

Školní výlet září 2023

V září jsme vyrazili na školní výlet na Máchovo jezero. Bylo krásné, teplé a slunečné počasí a všichni jsme si ty 4 dny maximálně užili. Byly to dny naplněné koupáním, sportem, zábavou a výletem na hrad Bezděz.

Dopravní hřiště říjen 2023

V říjnu jsme byli poprvé na dopravním hřišti na Vypichu. Děti se zdokonalily v dopravních předpisech a pak si vyzkoušely jízdu na kole na cvičném hřišti.

Branické Divadlo Bravo listopad 2023

V listopadu jsme navštívili divadlo v Braníku. Představení Kabinet žonglérských kuriozit se všem moc líbilo. Také nádherné hřiště kousek od divadla si děti s chutí vyzkoušely.

školní rok 2023/24

školní rok 2022/23