2. C

školní rok 2019/20

Mgr. Jana Jauernigová

e-mail: jana.jauernigova@zsemydestinnove.cz

Ve čvtrtek 18. 2. 2021 proběhne od 10:00 do 11:00 hodin videokonference s vedením školy, kde bude možné získat doplňující informace. Schůzka bude vytvořena pomocí programu Microsoft Teams a není nutné kvůli tomu instalovat jakékoliv programy. Pro vstup do schůzky otevřte tento článek...

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.