6. A

Třídní učitelka: Mgr. Martina Kučerová

Adaptační pobyt v Machově mlýně

Letošní školní rok jsme se nejprve všichni přivítali po prázdninách v naší nové kmenové učebně č. 201 a hned druhý den jsme vyjeli na adaptační pobyt v Machově mlýně.

Poloha objektu uprostřed přírody se nám moc líbila, vybavení areálu bylo pro naše plány a potřeby zcela vyhovující a strava byla nad očekávání dobrá. S ubytováním jsme byli také spokojeni.

Počasí nám vyšlo parádní, nepršelo ani nebylo horko na venkovní aktivity. Přes den jsme soutěžili v týmech a večer hráli hry ve společenské místnosti a v jídelně. Do všech činností jsme šli naplno, radovali se z výher a případné prohry jsme brali naprosto sportovně.

Celá třída jsme zkrátka prima tým!

školní rok 2020/21

školní rok 2019/20