Rybičky

Učitelé:  Eliška Hlavničková, Tamara Kopalová
Počet dětí: 25

Aktuálně:

" Už je tady Masopust, Emička už drží půst "

•     Emička zpívá dětem
  •     Masopustní veselí
  •     Ten dělá to a ten zas tohle
  •     Dělání, dělání, to nám úsměv zachrání

11.2.  Masopustní karneval - masky s sebou

Kontaktujte učitele:

Telefonní číslo: 220 510 435

Mobilní telefon: +420 774 104 977

e-mail: rybicky@zsemydestinnove.cz

e-mail: jana.kopicova@zsemydestinnove.cz

e-mail: eliska.hlavnickova@zsemydestinnove.cz

Jarní prázdniny

1. 3. 2021 - 5. 3. 2021

Školní jídelna a školní družina mimo provoz; mateřská škola v omezeném provozu v budově Českomalínská.

Ve čtvrtek 18. 3. 2021 proběhne od 11:00 do 12:00 hodin videokonference s vedením školy, kde bude možné získat doplňující informace o provozu mateřské školy a odpovědi na dotazy k zápisu do MŠ.  Schůzka bude vytvořena pomocí programu Microsoft Teams a vstoupíte do ní prostřednictvím odkazu (viz níže)

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.