x

Třídní učitelka:  Mgr. Martina Kučerová

 

Vánoční trhy

 

Jsou za námi další vánoční trhy. Jako žáci devátého ročníku jsme letos neprodávali výrobky, nýbrž občerstvení. A šlo nám to!

 

Schola Pragensis

Navšítivili jsme veletrh středních škol.

 

Ohlédnutí za školou v přírodě 

Několik momentek z naší poslední školy v přírodě.

 

Bubnování

Dne 17.10 jsme se zúčastnili akce bubnování do škol. Snažili jsme se během jedné vyučovací hodiny ovládnout nástroj a sladit se do jednoho tělesa.

Projektový den

Dne 21.10 jsme při projektovém dnu s názvem Cesta kolem světa mezi námi přivítali fotografa a cestovatele Jiřího Sourala, který nám přiblížil Zelenou zemi Grónsko.

Den Integrovaného záchranného systému

Dne 3. října 2019 proběhl na škole den se složkami integrovaného záchranného systému. Pracovníci z řad hasičů, záchranářů, zdravotníků, policistů, armády a BESIPu nám na několika stanovištích a v několika blocích přiblížili část svojí práce. školní rok 2019/20


školní rok 2018/19


školní rok 2017/18


školní rok 2016/17


 


Mgr. Martina Kučerová

e-mail: martina.kucerova@zsemydestinnove.cz


Kalendář akcí

Třídní schůzka 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 proběhne od 16 hod. v kmenových třídách s třídní učitelkou. (Českomalínská 35)

Prohlídka školy

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové