Leží vám doma nefunkční mobil?

4. 1. 2024

Zoo Praha přichází s dalším kolem soutěže ve sběru starých mobilních telefonů Staň se strážcem pralesa, kterou pořádá ve spolupráci se společností Remobil, z.s..

Pokud vlastníte staré nefunkční mobilní zařízení, tak nám jej můžete přinést do školy a podpořit tak dobrou věc. Mobily nebo tablety můžete odevzdávat v kabinetu TV v suterénu u malé tělocvičny nebo u zástupců ředitele v přízemí školy.

Soutěž probíhá od 2. 10. 2023 do 30. 4. 2024

Sběrem starých mobilních zařízení totiž pomůžete gorilám a dalším ohroženým druhům. Za každý odevzdaný mobil totiž Zoo Praha obdrží 10 Kč od společnosti Remobil, z.s., která soutěž spolupořádá. Dalších 10 Kč za každé vybrané Mobilní zařízení poskytne společnost ASEKOL a.s. formou daru. Tyto peníze pak putují na sbírkové konto „Pomáháme jim přežít“ a je z nich podporována ochrana přírody přímo ve střední Africe

Jako bonus můžeme vyhrát:

Za 40 a více vysloužilých mobilních telefonů či tabletů získáváte prohlídku s průvodcem zdarma. Součástí výhry není vstupné do areálu Zoo Praha.

Za 120 a více vysloužilých mobilních telefonů či tabletů, vyhráváte vstupenky do zoo za symbolickou 1 Kč pro každého účastníka soutěžního kolektivu.

Na soutěžní skupiny s největším počtem nasbíraných telefonů čekají skvělé výhry v podobě nevšedních zážitků:

1. místo: 24 hodin v Zoo Praha

2. místo: Prohlídka zoo s návštěvou chovatelského zázemí a setkání s chovatelem