7. C

Počet žáků: 21

Lyžařský kurz

Vážení rodiče,
zasíláme pokyny k platbě lyžařského kurzu. Rodiče žáků, kteří se kurzu neúčastní, tuto zprávu ignorujte.

Pokyny k platbě akce: Lyžařský kurz Pec pod Sněžkou 24. 2. 2018 - 3. 3. 2018
číslo účtu: 833061/0100

Variabilní symbol: rodné číslo dítěte
Konstantní symbol: 0558
Specifický symbol: 81
Cena: 4200,- Kč
Termín platby: do 20. 12. 2017

Je nutné, aby byly uvedeny specifický i variabilní symbol plateb dle výše uvedených pokynů, jinak nebude možné platbu identifikovat!!!​

Přírodní park Radotínsko - Chuchelský háj

Ve čtvrtek 19. 10. 2017 jsme v rámci projektového dne vyrazili na podzimní vycházku do PR Chuchelský háj. Cestou jsme zpoza plotu obdivovali kulisy filmových ateliérů Barrandovského studia přezdívaného jako Hollywood východu. Nicméně naším hlavním cílem byla přírodní minizoo v samém srdci Chuchelského háje, kterou zde provozují Lesy hl. m. Prahy. Zde jsme poklábosili s krkavcem, zatahali spící lišku za ocas, vyrušili pářící se jeleny a pomalu se vydali na zpáteční cestu. Ta nás vedla naučnou stezkou pod Barrandovskými skalami, které jsou mezinárodně významnou geologickou lokalitou.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po M Z Fy 2.jaz/Drv Hv Aj
Út D Inf Cj Pp M Vo
St Tv 2.jaz/Pcv Fy Cj M Pc
Čt TH Cj M Aj D 2.jaz/Sph   Vv Vv
Cj Pp Aj Z Tv CvJaz

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Anežka Linhartová

e-mail: anezka.linhartova@zsemydestinnove.cz

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.