Setkání předškolák

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací  zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.

Přihlášky: jana.dvorakova@zsemydestinnove.cz

Termíny: Českomalínská

• 15. 11. 2018 Podzimní hrátky
  • 17. 1. 2019 Zimní království
  • 7. 2. 2019 Den otevřených dveří pro předškoláky 10-12 hod.
  • 7. 3. 2019 Odemykání jara

Vážení rodiče, z organizačních a provozních důvodů bude zkrácena výuka.

Projektový den

19. 10. 2018

Téma: "Republika stoletá" - náplň projektového dne bude v rámci výuky dle dopoledního rozvrhu tříd pod vedením TU.