8. A

Třídní učitelka: Mgr. Eva Kunce

Listování

V pátek 18.ledna 2019 proběhl v naší škole projekt "Listování" knihou Dračí polévka spisovatelky Aleny Ježkové. Hru jsme viděli v podání herců Lukáše Hejlíka a jeho kolegyně Petry Bučkové. Vystoupení se nám moc líbilo a doufáme, že se brzy dočkáme podobné akce.              Anička D.

V pátek 18.ledna, druhou vyučovací hodinu, jsme si vzali židle a odnesli je do auly, kde nám Lukáš Hejlík se svou kolegyní Petrou Bučkovou divadelně zahráli pár úryvků z knihy Dračí polévka, kterou napsala Alena Ježková. Příběh podali vtipně a všechni jsme se u toho nasmáli.      Majda J.

"Republika stoletá"

Naše třída se zapojila do projektu k výročí sta let založení Československé republiky. V rámci projektového dně žáci navštívili výstavu organizace Post Bellum na Letné a výstavu fotografií na Novoměstské radnici.

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Mgr. Eva Kunce

e-mail: eva.kunce@zsemydestinnove.cz

Přiložené soubory

Základní údaje krajů 14 kB Dokument
Zlínský kraj 109 kB Dokument
Moravskoslezský kraj 129 kB Dokument
Olomoucký kraj 194 kB Dokument
Vysočina 139 kB Dokument
PARDUBICKÝ KRAJ 119 kB Dokument
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ 123 kB Dokument
LIBERECKÝ KRAJ 82 kB Dokument
ÚSTECKÝ KRAJ 108 kB Dokument
KARLOVARSKÝ KRAJ 85 kB Dokument
PLZEŇSKÝ KRAJ 88 kB Dokument
JIHOČESKÝ KRAJ 93 kB Dokument
STŘEDOČESKÝ KRAJ 135 kB Dokument
Česká republika 123 kB Dokument

Třídní schůzka rodičů žáků 5 roč., kteří se zúčastní poznávacího pobytu v Anglii od 7. – 13. 9. 2019. Schůzka proběhne od 19 hod. (po skončení třídních schůzek v kmenových třídách), v učebně 214.

Třídní schůzky hlavní budova

27. 5. 2019

Hlavní budova

3.B, 3.C, 4. - 9. ročník + konzultace pro rodiče. V 17:30 hod. proběhne schůzka zástupců rodičů s vedením školy uč. 205

Fotografování

4. 6. 2019

Fotografování třídních kolektivů dle zájmu tříd od 8 hod., 1. a 2.st.