8. A

Třídní učitelka: RNDr. Romana Slámová
Počet žáků:

Projektový den 19.10.

V rámci projektocého dne jsme absolvovali přednášku na téma finanční gramotnost. Je to projekt Bankéři jdou do škol, který má za úkol dětem přiblížit internetové bankovnictví, jeho výhody i rizika. V druhé části jsme navštívili výstavu Krištofa Kintery Nervous trees v galerii Rudolfinum. Děti originální umělecká díla zaujala a každý si odnesl nějaký zážitek.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Pp M Cj Aj   Vv Ak/Čj/Sph Tv
Út Ch 2.jaz M Hv Cj Z
St Cj Fy Tv 2.jaz M Aj
Čt TH M Pp Z Aj   2.jaz Ak/M/Sph Vo
Ch D M Cj Inf Pc

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Lyžařský kurz, více fotek zde

Kontaktujte třídního učitele

RNDr. Romana Slámová

e-mail: romana.slamova@zsemydestinnove.cz

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.