8. A

Třídní učitelka: Mgr. Eva Kunce

Listování

V pátek 18.ledna 2019 proběhl v naší škole projekt "Listování" knihou Dračí polévka spisovatelky Aleny Ježkové. Hru jsme viděli v podání herců Lukáše Hejlíka a jeho kolegyně Petry Bučkové. Vystoupení se nám moc líbilo a doufáme, že se brzy dočkáme podobné akce.              Anička D.

V pátek 18.ledna, druhou vyučovací hodinu, jsme si vzali židle a odnesli je do auly, kde nám Lukáš Hejlík se svou kolegyní Petrou Bučkovou divadelně zahráli pár úryvků z knihy Dračí polévka, kterou napsala Alena Ježková. Příběh podali vtipně a všechni jsme se u toho nasmáli.      Majda J.

"Republika stoletá"

Naše třída se zapojila do projektu k výročí sta let založení Československé republiky. V rámci projektového dně žáci navštívili výstavu organizace Post Bellum na Letné a výstavu fotografií na Novoměstské radnici.

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Mgr. Eva Kunce

e-mail: eva.kunce@zsemydestinnove.cz

Přiložené soubory

ÚSTECKÝ KRAJ.docx 108 kB Dokument
STŘEDOČESKÝ KRAJ.docx 135 kB Dokument
PARDUBICKÝ KRAJ.docx 119 kB Dokument
PLZEŇSKÝ KRAJ.docx 88 kB Dokument
LIBERECKÝ KRAJ.docx 88 kB Dokument
KARLOVARSKÝ KRAJ.docx 85 kB Dokument
JIHOČESKÝ KRAJ.docx 93 kB Dokument

Start v 18:00 hodin. Vyhlášení školního projektu Zlatá Ema „Republika stoletá“ a předání ocenění vítězům v jednotlivých kategoriích.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

2. 4. 2019 - 3. 4. 2019

Hlavní budova školy

Zápis do 1. ročníku ZŠ 14 - 18 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930. Dokumenty naleznete v odkazu Dokumenty - Zápis ZŠ