8. B

Třídní učitelka: Mgr. Andrea Wendlíková
Počet žáků: 25

Aktuálně

19.10. Projektový den na téma Bankéři jdou do škol, finanční gramotnost spojená s bezpečností internetových produktů. Přineste si psací potřeby, portfolio, svačinu a dobrou náladu.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Cj M Tv Aj   Fy M/Ak/Sph Pp
Út M 2.jaz Cj Pc Z Ch
St M Pp D 2.jaz VV Aj
Čt TH Cj M Inf Aj   2.jaz Čj/Ak/Sph HV
Z Tv Cj M Ch Vo

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Lyžařský kurz, více fotek zde

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Andrea Wendlíková

e-mail: andrea.wendlikova@zsemydestinnove.cz

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.