8. B

Třídní učitelka: Mgr. Andrea Wendlíková
Počet žáků: 25

20. 3. Prostor jako plátno - projektový den

V rámci 200. výročí založení Národního muzea jsme se seznámili s tvorbou významných umělců 19. století a jejich tvorbu posunuli do 21.století, kde umělci pojímají celý prostor jako umělecké plátno. Workshop se zaměřil na moderní výtvarné techniky spojené s instalacemi v prostoru. Prošli jsme si také sbírky moderního umění ve Veletržním paláci, který je součástí NG Praha.

25. 1. Lasergame - v rámci týmové spolupráce jsme vyrazili na lasergame a všichni jsme si tuto akční hru moc užili.

4.12. Vánoční trhy byly velmi úspěšné, moc děkujeme rodičům za podporu :-) Ve fotogalerii najdete pár momentek z našeho stánku, všechny tašky si na trzích našly majitele, kteří ocenili kreativitu našich výtvarnic.

19.10. Projektový den na téma Bankéři jdou do škol, finanční gramotnost spojená s bezpečností internetových produktů. Přineste si psací potřeby, portfolio, svačinu a dobrou náladu.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Cj M Tv Aj   Fy M/Ak/Sph Pp
Út M 2.jaz Cj Pc Z Ch
St M Pp D 2.jaz VV Aj
Čt TH Cj M Inf Aj   2.jaz Čj/Ak/Sph HV
Z Tv Cj M Ch Vo

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Lyžařský kurz, více fotek zde

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Andrea Wendlíková

e-mail: andrea.wendlikova@zsemydestinnove.cz

Ředitelské volno

ZŠ 1.st. dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na ČM od 6.30 – 18. 00 hod. MŠ dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na HB odd. Motýlci 7.00 – 17. 00 hod.

Zápis do MŠ

Hlavní budova školy: nám. Svobody 3/930, přízemí od 13 - 17 hod. Informace a dokumenty k zápisu budou postupně zveřejněny na stránkách školy: Dokumenty - Zápis MŠ

Ředitelské volno