Zájemci o školu

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2019/20 se bude konat ve dnech 2. a 3. dubna 2019 od 14.00 do 18.00 na hlavní budově školy nám. Svobody 3/930.

Upozorňujeme, že podle novely školského zákona je potřeba, aby rodiče, kteří budou pro své dítě žádat odklad zahájení povinné školní docházky, přišli na zápis již s doporučením poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa. Vzhledem k dlouhým objednacím termínům si prosíme vyšetření zajistěte včas.

Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče plánujeme na 7. února 2019 od 10-12 hod. v budově Českomalínská 35.

Potřebné dokumenty k zápisu do 1. ročníku:

1. Rodný list dítěte (ke kontorle správnosti dokumentů)
  2. Žádost o přijetí dítěte ke vzdělávání
  3. Dotazník pro rodiče žáka do 1. ročníku
  4. Občanský průkaz zákonného zástupce (pro kontrolu trvalého pobytu).
  5. U cizinců pas a povolení k pobytu na území ČR (pro kontrolu povolení pobytu a kontrolu správnosti vyplněných dokumentů)
  6. Případná odborná a jiná doporučení.
  7. Pro odklad školní docházky nebo dřívější nástup dítěte do školy (zápis pětiletých): 1) formulář Žádost o odklad, 2) dokument z PPP nebo SPC a 3) od odborného lékaře.

O zařazení dítěte do konkrétní třídy a samotném přijetí dítěte rozhoduje ve správním řízení ředitel školy do 30 dnů od podání přihlášky zákonným zástupcem.

Výsledky losování - pořadí

Z jednotlivých losovaných skupin č. 3, 4 dle kritérií budou přijímány děti dle aktuálně volných míst. V případě uvolnění míst jsou tak zájemci oslovováni v pořadí určeném losováním (viz příloha protokolu losování).

Třídní schůzka rodičů žáků 5 roč., kteří se zúčastní poznávacího pobytu v Anglii od 7. – 13. 9. 2019. Schůzka proběhne od 19 hod. (po skončení třídních schůzek v kmenových třídách), v učebně 214.

Třídní schůzky hlavní budova

27. 5. 2019

Hlavní budova

3.B, 3.C, 4. - 9. ročník + konzultace pro rodiče. V 17:30 hod. proběhne schůzka zástupců rodičů s vedením školy uč. 205

Fotografování

4. 6. 2019

Fotografování třídních kolektivů dle zájmu tříd od 8 hod., 1. a 2.st.