Spolupráce s rodiči

Formy spolupráce školy s rodiči

Fungujícími a osvědčenými formami spolupráce školy s rodiči jsou zejména:

• školská rada (jsou v ní zastoupeni rodiče žáků)
  • pravidelné schůzky se zástupci rodičů jednotlivých tříd
  • pravidelné třídní schůzky
  • informační schůzky pro rodiče - besedy
  • informování rodičů prostřednictvím internetových stránek školy
  • informování rodičů prostřednictvím Zpravodaje pro rodiče
  • Dny otevřených dveří
  • neformální setkávání učitelů, rodičů i žáků při tradičních akcích školy (např. koncert k poctě Emy Destinnové, vánoční trhy, školní akademie)
  • zapojení rodičů do organizace akcí tříd, využití nabídek různých aktivit (exkurze, besedy atd.)

Pomoc odborných pracovníků

S řešením problémů mohou rodičům pomoci tito odborní pracovníci školy:

Přiložené soubory

Školní poradenské pracoviště 199 kB PDF dokument

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.