1. B

Třídní učitelka: Mgr. Jana Dvořáková
Počet žáků: 26

Škola v přírodě

V říjnu jsme vyrazili na Šumavu na seznamovací školu v přírodě. Děti si užily pobytu v lese, navštívily jelení oboru, zahrály si různé hry a vyrobily drobnosti na památku. Všem se nám to moc líbilo a na jaře pojedeme znovu.

Botanická zahrada

V září jsme se byli podívat v Botanické zahradě v Tróji, kde se nám líbil hlavně skleník Fata Morgana s poletujícími motýly.

Návštěva školní knihovny

Na začátku školního roku šly děti na svou první návštěvu školní knihovny. Děti si návštěvu užily a mnohé si také vypůjčily knihu.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Čj M Tv Čj Čj
Út Čj Vva M Aj ČJ
St M Čj Pr Hv M
Čt Čj M Aj Tv ČJ
Čj M Čj

školní rok 2017/18

Kontaktujte třídního učitele

e-mail: dvorja66@seznam.cz

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.