5. C

Třídní učitelka: Mgr. Petra Adamcová, od 1.4. 2018 Ilona Krejčí
Počet žáků:

Bleší trh

V hodinách slohu se dlouhodobě zabýváme publicistickým stylem. V rámci kapitoly o zprávě a oznámení jsme ve třídě uspořádali fiktivní bleší trhy. Každý z domu přinesl pár předmětů do prodeje, zajistili jsme i program - módní přehlídku a taneční vystoupení. Celou akcí nás provázela moderátorka Mariana. Následně jsme o akci psali zprávy do novin.

Projektový den

19.10. nás do třídy přišli navštívit naši domácí mazlíčci v rámci projektového dne na téma: Život s domácím mazlíčkem. Celý den jsme si povídali o domácích zvířatech, sdělovali jsme si rady a tipy, které se týkají chovu. Zasmáli jsme se u vtipných historek a samozřejmě jsme se mazlili se zvířátky. Den rychle utekl a my už se těšíme na další oblíbené projektové dny.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Hv Čj Aj  Čj M
Út Tv Vl Pcj/Pc Cj Pří
St M Vl Cj Inf M
Čt TH Aj Cj Tv   Vvj Vvj
M Cj M Cj Aj Pří

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Ilona Krejčí

e-mail: ilona.krejci@zsemydestinnove.cz

28. 5. 2018

Schůzka zástupců rodičů s vedením školy proběhne od 17:30 hod. v uč. 205 Třídní schůzky 3.C, D, 4. - 9. r. od 18:00 hod.

Provoz MŠ

28. 5. 2018 - 1. 6. 2018

V termínu do 28. 5. – 1. 6. 2018 z důvodu výjezdu MŠ na ŠVP bude provoz MŠ sloučen do odd. Rybiček – Českomalínská 35

Sportovní

4. 6. 2018

Sportovní den na Kotlářce v rámci dopolední výuky pro 1.- 9. r., odpolední výuka odpadá. Zájmové kroužky probíhají bez omezení.