4. C

Třídní učitelka: Mgr. Pavla Obstová

Povídání s panem Špačkem

V rámci oslav stoletého výročí naší státnosti navštívil naši třídu pan Ladislav Špaček. Vyprávěl nám o Václavu Havlovi a přidal své zážitky z doby, kdy pro našeho prvního českého prezidenta pracoval.

Klíčení fazolí

V přírodovědě jsme při pokusu sledovali, co potřebují semena ke klíčení. Podařilo se nám naklíčit fazole. V hlíně nám vyrostly krásné rostliny.

Republika stoletá

V rámci projektového dne jsme navštívili výstavu Tady nová republika v Národním pedagogickém muzeu. Dozvěděli jsme se informace o vzniku samostatné ČSR, ale také jak to před sto lety vypadalo ve školách.

D21

V divadle D21 jsme se ve veselém představení podle Jana Wericha Fimfárum dozvěděli, co znamená "Až opadá listí z dubu", a v následující dílně jsme přemýšleli, jaké  mohou mít lidé závislosti.

Dopravní hřiště

Čtvrtá třída se hladce rozjela a my jsme si vyjeli na dopravní hřiště na Vypich. Těšíme se, že na konci školního roku všichni získáme cyklistický řidičský průkaz ;-)

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Pavla Obstová

e-mail: pavla.obstova@zsemydestinnove.cz

Předškolák: Podzimní hrátky

15. 11. 2018

Českomalínská

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.

Nebuďme lhostejní - Recyklace

21. 11. 2018 - 22. 11. 2018

Školní projekt „Nebuďme lhostejní – Recyklace“, všechny třídy se zúčastní besedy a pracovní dílny podle harmonogramu v rámci rozvrhu tříd