3. D

Třídní učitelka: Mgr. Elena Malchárková

V prosinci jsme ve škole zažívali sváteční atmosféru. Proběhly vánoční trhy, navštívil nás Mikuláš, děti si připravily pěknou besídku. Navzájem si rozdaly milé dárečky a připravily zábavný program pro spolužáky. Nakonec si v pátek ve Schwarzenberském paláci prohlédly výstavu a vyrobily svého anděla.

Po celý prosinec děti vytvářely vánoční knihu.

Pokusy s vodou

Výuku prvouky jsme si zpestřili zajímavou hodinou s panem učitelem Němečkem. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého o vodě a koloběhu vody v přírodě. Už víme, proč padá sníh, proč kroupy jsou jen v létě a co můžeme najít ve vodě.

Pololetní vysvědčení

Na pololetní vysvědčení můžeme být pyšní. Každý pracoval, jak nejlépe uměl a tak jsme si na hezké známky připili rychlými špunty.

Tenis v nafukovací hale na Kotlářce

V prvním pololetí jsme se zdokonalili v plavání, nyní jsme se vrhli na tenis. Někteří se s tímto sportem teprve seznamovali, jiní si své tenisové umění ještě zdokonalili. Těšíme se na jaro, kdy se s paní trenérkou znovu uvidíme a zahrajeme si pod širým nebem.

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

šklní rok 2016/17

Mgr. Elena Malchárková

e-mail: elena.malcharkova@zsemydestinnove.cz

Start v 18:00 hodin. Vyhlášení školního projektu Zlatá Ema „Republika stoletá“ a předání ocenění vítězům v jednotlivých kategoriích.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

2. 4. 2019 - 3. 4. 2019

Hlavní budova školy

Zápis do 1. ročníku ZŠ 14 - 18 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930. Dokumenty naleznete v odkazu Dokumenty - Zápis ZŠ