4. A

Třídní učitelka: Mgr. Marcela Havlíčková

Naše třída se v pátek 18. ledna zúčastnila Listování. Jedná se o velmi úspěšnou formu motivování dětí ke čtení, kterou po celé ČR propaguje herec Lukáš Hejlík společně se svými kolegy. Pomocí scénického čtení herci během jedné vyučovací hodiny představili vybranou knihu netradičním způsobem. Částečně divadelním představením a částečně čtením úryvků z dané knihy. Pro nás bylo přichystáno představení knihy Dračí polévka od Aleny Ježkové.

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

Mgr. Marcela Havlíčková

e-mail: marcela.havlickova@zsemydestinnove.cz

Start v 18:00 hodin. Vyhlášení školního projektu Zlatá Ema „Republika stoletá“ a předání ocenění vítězům v jednotlivých kategoriích.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

2. 4. 2019 - 3. 4. 2019

Hlavní budova školy

Zápis do 1. ročníku ZŠ 14 - 18 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930. Dokumenty naleznete v odkazu Dokumenty - Zápis ZŠ