2. C

Třídní učitelka: Bc. Lenka Volfová
Počet žáků:

Halloween

Koncem října jsme využili možnost přijít do školy v kostýmech v rámci dne Halloween. Povídali jsme si o tomto svátku. Zjišťovali jsme, zda máme matematického ducha, četli jsme o našich školních skřítcích, kteří obývají nejen knihy, nechyběl ani tanec. Vyráběli jsme voňavé jablíčko.

Planetárium Praha, vzdělávací pořad " O rozpůlené hvězdě ".

Společně s Vítkem jsme usmířili dvě půlkráloství královny Jitřenky a královny Večernice. Také jsme se dozvěděli, že Jitřenka a Večernice jsou planeta Venuše.

Po pořadu jsme si prohlédli i interaktivní expozici v hale Planetária.

Na zpáteční cestě Stromovkou jsme pozorovali podzimní přírodu.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po M ČJ PRV AJ ČJ
Út 1/2 ČJ M ČJ 1/2 ČJ
St M ČJ VV PRV AJ
Čt 1/2 M ČJ HV ČJ 1/2 M
ČJ M TV TV ČJ

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Bc. Lenka Volfová

e-mail: lenka.volfova@zsemydestinnove.cz

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.