6. D

Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Stryalová
Počet žáků:

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po M Cj 2.jaz/Pcv Z Aj   Pc OV
Út Fy M Cj D Inf   CvJaz
St 2.jaz/Drv Tv M Vz Vv Vv
Čt TH D Aj Cj Hv Vo
M Pp Cj Aj 2.jaz/Sph Tv

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Kateřina Stryalová

e-mail: katerina.stryalova@zsemydestinnove.cz

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.