3. B

Třídní učitelka: Mgr. Ivana Steinerová

Sportování na Kotlářce

Prázdniny jsou za námi a nám se nechce jen sedět v lavicích. Dvakrát jsme se vypravili na tenisové kurty, kde někteří zdokonalili své tenisové údery a jiní se seznámili se základy tenisu a zkusili si sport, kteří Češi tak umí!

Skupinová práce

Naše třída je bezva parta a držíme se pravidla - víc hlav víc ví. Když jsme dostali za úkol přeměřit si části našeho těla a porovnat je s kamarády, bylo ve třídě pěkně rušno.

Planetárium

V listopadu jsme se se třídou vypravili prozkoumat planetárium, kde jsme se na pár chvil stali astronauty a pomocí vizuální techniky se seznámili se vznikem vesmíru, hvězd a galaxií a planetami sluneční soustavy. Po projekci jsme si prohlédli expozici, kde jsme si vyzkoušeli mnoho zajímavých věcí.

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Mgr. Radka Fajmanová

e-mail: radka.fajmanova@zsemydestinnove.cz

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.

Den otevřených dveří MŠ

14. 3. 2019

Hlavní budova školy

Den otevřených dveří v MŠ pro děti a jejich rodiče od 10-12 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930.