3. B

Třídní učitelka: Mgr. Ivana Steinerová

Sportování na Kotlářce

Prázdniny jsou za námi a nám se nechce jen sedět v lavicích. Dvakrát jsme se vypravili na tenisové kurty, kde někteří zdokonalili své tenisové údery a jiní se seznámili se základy tenisu a zkusili si sport, kteří Češi tak umí!

Skupinová práce

Naše třída je bezva parta a držíme se pravidla - víc hlav víc ví. Když jsme dostali za úkol přeměřit si části našeho těla a porovnat je s kamarády, bylo ve třídě pěkně rušno.

Planetárium

V listopadu jsme se se třídou vypravili prozkoumat planetárium, kde jsme se na pár chvil stali astronauty a pomocí vizuální techniky se seznámili se vznikem vesmíru, hvězd a galaxií a planetami sluneční soustavy. Po projekci jsme si prohlédli expozici, kde jsme si vyzkoušeli mnoho zajímavých věcí.

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18