3. C

Třídní učitelka: Mgr. Pavla Obstová
Počet žáků:

Dny myslivosti

Dne 12.10.2017 jsme navštívili zajímavou přednášku v Národním zemědělském muzeu. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací nejen o práci myslivců, ale i o lesní zvěři. Přednáška byla doplněna o ukázky vábení zvěře a myslivecké fanfáry. Na závěr jsme dostali vábničky a vyzkoušeli jsme si napodobit zvuky některých zvířat.

Zdravíme ze 3.C

Děti z loňské 2.A se přestěhovaly na hlavní budovu, zabydlely se zde jako 3.C a s chutí se pustily do práce  ;o)

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Cj Aj M Pr Cj
Út M Tv Tv Cj Aj Vva
St Cj M Pr Cj
Čt TH Cj M Pr HV
Aj Cj M PC Cj

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Pavla Obstová

e-mail: pavla.obstova@zsemydestinnove.cz

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.