7. A

Třídní učitelka: Mgr. Eva Kunce
Počet žáků:

Projektový den

U příležitosti blížícího se výročí položení základního kamene Národního divadla, jsme si v rámci projektového dne připravili zábavný vědomostní kvíz pro žáky prvního stupně (3. a 4. ročníky). Nejprve jsme se sami seznámili se zajímavostmi týkajícími se historie divadla (díky zajímavému seriálu ČT: Národní divadlo jak je neznáte: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11103404611-narodni-divadlo-jak-je-neznate/). Na základě získaných informací děti vypracovaly zajímavé  kvízové otázky a vnejbližších dnech budou po skupinkách kvíz prezentovat v hodinách prvouky a vlastivědy na prvním stupni.

Projektový den

Zařízení na energetické využívání odpoadů ZEVO Malešice

Ve čtvrtek 19.10.2017 jsme se v rámci projektového dne vypravili do Malešic, zjistit, co se děje s komunálním odpadem, který vyrobíme v našich pražských domácnostech.

Objektem nás provázel pan Kolář, který nás seznámil s fakty, čísly a daty a přidal i pár zajímavostí. Například to, že ačkoli by se zdálo, že opak je pravdou, v okolí spalovny je tak čisté životní prostředí, že na jejím komínu sídlí sokol stěhovavý.

ZEVO Malešice patří mezi čtyři existující spalovny v České republice a stavět se začala již v r.1988 a svou činností umožňuje výrobu energie pro ohřev vody až 20 000 pražských domácností.

Exkurze byla velmi podnětná.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Cj M Pp 2.jaz/Drv Z Aj   Vo
Út M Pc D Fy Cj   Vv Vv
St Tv 2.jaz/Pcv Cj Z Pp Inf
Čt TH M D Aj Fy 2.jaz/Sph
M Cj Aj Hv Tv CvJaz

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Eva Kunce

e-mail: eva.kunce@zsemydestinnove.cz

28. 5. 2018

Schůzka zástupců rodičů s vedením školy proběhne od 17:30 hod. v uč. 205 Třídní schůzky 3.C, D, 4. - 9. r. od 18:00 hod.

Provoz MŠ

28. 5. 2018 - 1. 6. 2018

V termínu do 28. 5. – 1. 6. 2018 z důvodu výjezdu MŠ na ŠVP bude provoz MŠ sloučen do odd. Rybiček – Českomalínská 35

Sportovní

4. 6. 2018

Sportovní den na Kotlářce v rámci dopolední výuky pro 1.- 9. r., odpolední výuka odpadá. Zájmové kroužky probíhají bez omezení.