Závěrečné práce

Žák by měl vypracováním závěrečné práce prokázat schopnosti a dovednosti v rámci dlouhodobější samostatné práce, vyhledávání a zpracovávání informací, v práci s MS Word a PowerPoint a v neposlední řadě schopnost kultivovaného ústního projevu.

• Výběr tématu do 27. 9. 2023
  • Doporučené odevzdání osnovy práce do 31. 10. 2023

Bonusové body slouží jako motivační prvek a mohou dodat žákům klid do závěrečné obhajoby. Lze je získat splněním termínů odevzdání jednotlivých částí práce. Více informací k hodnocení závěrečné práce naleznete v hodnotícím formuláři v přílohách (viz níže)

• Odevzdání úvodu do 30. 11.
  • Odevzdání kompletní teoretické části ke kontrole do 23. 2.
  • Odevzdání praktické části práce včetně prezentace PowerPoint do 17. 5.

Obhajoby závěrečných prací proběhnou 5. - 6. 6. 2024

Přiložené soubory