Činnost školské rady

Školská rada je orgán školy, který

• umožňuje zákonným zástupcům nezletilých žáků, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli a ostatním osobám podílet se na správě školy
  • vyjadřuje se k návrhům školních vzdělávacích programů
  • schvaluje výroční zprávu o činnosti školy
  • schvaluje školní řád
  • schvaluje pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků
  • podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy
  • projednává návrh rozpočtu, vyjadřuje se k rozboru hospodaření
  • projednává inspekční zprávy České školní inspekce

Členové školské rady pro období 1. 2. 2017 - 31. 1. 2020

Zvolení zástupci z řad rodičů

MUDr. Matěj Voskovec - Vaksman - předseda, e-mail: ema.rada@seznam.cz
Bc. Martina Zitková

Jmenovaní zástupci zřizovatele

Mgr. Jan Lacina
Mgr. Ondřej Bárta

Zvolení zástupci z řad pedagogů

Mgr. Eva Wollnerová
Jaroslav Supek

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

V pátek 26. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách. Všechny děti, rodiče, i kamarádi a přátelé, jsou srdečně zváni...