Činnost školské rady

Školská rada je orgán školy, který

• umožňuje zákonným zástupcům nezletilých žáků, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli a ostatním osobám podílet se na správě školy
  • vyjadřuje se k návrhům školních vzdělávacích programů
  • schvaluje výroční zprávu o činnosti školy
  • schvaluje školní řád
  • schvaluje pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků
  • podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy
  • projednává návrh rozpočtu, vyjadřuje se k rozboru hospodaření
  • projednává inspekční zprávy České školní inspekce

Členové školské rady pro období 1. 2. 2017 - 31. 1. 2020

Zvolení zástupci z řad rodičů

MUDr. Matěj Voskovec - Vaksman - předseda, e-mail: ema.rada@seznam.cz
Bc. Martina Zitková

Jmenovaní zástupci zřizovatele

Mgr. Jan Lacina
Mgr. Ondřej Bárta

Zvolení zástupci z řad pedagogů

Mgr. Eva Wollnerová
Jaroslav Supek

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.