7. B

Třídní učitelka: Mgr. Michaela Tomanová

Adaptační den

Dne 18.9.2018 v naší třídě proběhl adaptační den na Ladronce kvůli spojování bývalých 6. ročníků. Dopoledne jsme si moc užili, zahráli jsme si spoustu her, při kterých je potřeba spolupracovat, a dozvěděli jsme se o sobě hodně nového.

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Mgr. Michaela Tomanová

e-mail: michaela.tomanova@zsemydestinnove.cz

Vysvědčení

31. 1. 2019

Předávání vysvědčení za 1.pololetí školního roku 2018/19 (harmonogram výuky bude upřesněn).