Multimediální den 2023

30. 11. 2023

24. listopadu 2023 jsme se za redakcí školního časopisu naší školy zúčastnily celostátní akce „Multimediální den 2023“. Ta se konala již 15. rokem na katedře mediálních studií a žurnalistiky FSS Masarykovy univerzity v Brně. Setkaly se zde: rádio, televize, noviny a nejlepší redakce školních časopisů základních i středních škol u nás.

Zúčastnily jsme se workshopu ČT Déčko a pomohly jsme jim s reportáží. Prohlédly jsme si časopisy, které vydávají jiné školy, zhlédly jsme výstavu ČTK „Prezidentské okamžiky“ za 105 let existence naší republiky.

Celá akce byla pro nás obohacením, získaly jsme nové zkušenosti i ispiraci pro naši další publicistickou práci.

Kristýna Zíková, Eva Heresová a Anna Koriahina, zástupkyně redakce