Soutěž o nejhezčí vánoční stromeček

19. 12. 2023

Na stupně vítězů jsme ani letos těsně nedosáhli, ale moc si vážíme vaší přízně a hlasů, které jste našemu stromečku dali.

Máme zde již XI. ročník soutěže o nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček mezi základními školami na Praze 6. Pro tento rok bylo vybráno témata „Ledové Vánoce“.

Hlasování probíhá pomocí lajků „To se mi líbí“ na facebooku firmy Chládek zahradnické centrum do 18.12.2023 12:00 hodin.

V minulých letech se nám několikrát podařilo obsadit stupně vítězů. V loňském roce na zisk třetí ceny bylo zapotřebí 840 hlasů a to v silách přátel, rodičů a žáků naší školy je. Jestli se vám náš stromeček zalíbí a chcete opět ocenit snahu našich dětí/spolužáků a paní učitelek, tak můžete hlasovat zde nebo na stránkách fb.com/Zahradnictvi.Chladek

Ceny v soutěži:
1. místo - poukaz na nákup zboží v ZC Chládek v hodnotě 20.000 Kč
2. místo - poukaz na nákup zboží v ZC Chládek v hodnotě 10.000 Kč
3. místo - poukaz na nákup zboží v ZC Chládek v hodnotě 5.000 Kč

Hlasovat pro vánoční strom naší školy můžete zde

Galerie všech soutěžních stromečků zde

Děkujeme za přízeň a podporu.