3. A

Třídní učitelka: Mgr. Věra Sedláčková
Počet žáků: 28

Plackohraní

V hodinách pracovních činností si děti připravovaly vánoční překvapení pro své rodiče. Dnes je za pomoci lektorů dokončily. Práce se všem líbila a děti vytvořily krásné dárečky.

Projektový den

Náš projekt byl zaměřen na respektování pravidel silničního provozu, chování v dopravních prostředcích, hromadnou městskou dopravu a orientaci ve městě podle plánu. Cílem byla návštěva Muzea městské hromadné dopravy ve Střešovicích. Cestou do muzea děti sledovaly názvy ulic a důležité budovy, které po návratu do školy zapisovaly do plánu okolí školy. V muzeu je paní průvodkyně seznámila s historií MHD a ukázala jim zajímavé muzejní exponáty. Děti pak ve skupinkách ve škole zaznamenávaly tyto informace do pracovního listu.

Bruslení na Hvězdě

5.10. jsme šli poprvé bruslit na stadion Hvězda. Budeme chodit každý měsíc v rámci hodin TV, které si tak můžeme zpestřit. Děti si to moc užily.

Břevnovský klášter

Ke státnímu svátku sv. Václava navštívila naše třída 3. A Břevnovský klášter. Prohlédli jsme si areál, zahrady i podzemí. Z poutavého vyprávění paní lektorky a promítání filmu jsme se dověděli spoustu zajímavostí o historii knížete Václava. Exkurze se nám moc líbila.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po ČJ M PR ČJ
Út ČJ AJ M TV ČJ
St M ČJ PR ČJ HV
Čt M ČJ TV PR AJ
AJ ČJ Vva M

školní rok 2017/18

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Věra Sedláčková

e-mail: vera.sedlackova@zsemydestinnove.cz

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.