3. B

Třídní učitelka: Mgr. Radka Šulcová
Počet žáků: 28

Břevnovský klášter

Ve středu 27. 9. naše třída navštívila Břevnovský klášter, kde pro nás bylo připraveno pásmo o knížeti Václavovi. Viděli jsme kreslený film a dozvěděli jsme se, jaký byl Václavův život, co podle legend vykonal a proč slavíme 28. 9. státní svátek.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Aj Čj M Prv Čj
Út Aj Hv Tv Tv Čj
St Čj M Prv Čj
Čt M Čj M Čj
Čj Aj M Vva Prv

školní roky 2016/18

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Jana Dvořáková

e-mail: jana.dvorakova@zsemydestinnove.cz

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.