4. A

O třídě

Třídní učitelka: Mgr. Klára Neubauerová
Počet žáků: 


Aktuálně

Ocenění pro naši Aničku

Předposlední zářijovou sobotu se v Zámeckém hotelu ve Vranově nad Dyjí konalo tradiční mezinárodní setkání českých a rakouských občanů příhodně nazvané Společně na cestách Evropy, tentokráte obohaceno o účastníky z Rwandy. Součástí celodenního programu bylo ocenění vítězných dětských prací charitativní výtvarné soutěže Malujeme pro Afriku. Mezi oceněnými byla naše spolužačka Aninka Dvořáková. Diplomy a věcné ceny obdržela z rukou pani ing. Evy Balíkové, předsedkyně Institutu pro křesťanskou výchovu. Anince blahopřejeme!
 

Den s lesníkem ve Stromovce

Lesy hlavního města Prahy nám 21. 9. zajistily skvělý program. Ve Stromovce jsme si na čtyřech různých stanoviští vyzkoušeli, co všechno má na starosti lesník. Získali jsme spoustu nových informací, vyzkoušeli jsme si, jak měřit stromy, jak pozorovat lesní zvířata a taky jsme se zpřátelili se sovou Bobinou.

Poprvé na dopravním hřišti

Dne 12. 9. 2017 jsme poprvé zavítali na dopravní hřiště na Vypichu. 

Nejprve jsme si prošli "školením" o základních pravidlech silničního provozu. Zjistili jsme, co smíme a nesmíme jakožto cyklisté a následně přišla ta nejlepší část. Na kolech jsme si zajezdili na hřišti plném značek, semaforů a přechodů. Všechny nás to moc bavilo a těšíme se na další kurz. 

  

Rozvrh

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Aj Cj M Cj   Vvj Vvj    
Út Cj M Pří Tv          
St M Hv Cj Vl Aj        
Čt TH M Cj Pcj/Pc Pří Tv      
Cj Aj M Cj Vl        

Fotogalerie

školní rok 2017/18


školní rok 2016/17


Dokumenty


Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Klára Neubauerová

e-mail: klara.neubauerova@zsemydestinnove.cz


Kalendář akcí

Přednáška v CITU

Přednáška pro rodiče. Úterý 24. 10. 2017 v 16:30 hodin v rodinném a komunitním Centru inspirace a tvořivosti, Charlese de Gaulla 18, Praha 6...

Podzimní prázdniny

ZŠ a ŠD, ŠJ v době podzimních prázdnin mimo provoz. MŠ - všechna oddělení budou spojena na HB do oddělení Motýlků v běžném provozu 7-17 hod. se stravováním.

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Videoprohlídka

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové