5. C

Třídní učitelka: Mgr. Petra Adamcová
Počet žáků:

Bleší trh

V hodinách slohu se dlouhodobě zabýváme publicistickým stylem. V rámci kapitoly o zprávě a oznámení jsme ve třídě uspořádali fiktivní bleší trhy. Každý z domu přinesl pár předmětů do prodeje, zajistili jsme i program - módní přehlídku a taneční vystoupení. Celou akcí nás provázela moderátorka Mariana. Následně jsme o akci psali zprávy do novin.

Projektový den

19.10. nás do třídy přišli navštívit naši domácí mazlíčci v rámci projektového dne na téma: Život s domácím mazlíčkem. Celý den jsme si povídali o domácích zvířatech, sdělovali jsme si rady a tipy, které se týkají chovu. Zasmáli jsme se u vtipných historek a samozřejmě jsme se mazlili se zvířátky. Den rychle utekl a my už se těšíme na další oblíbené projektové dny.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Cj M Aj  Hv Cj
Út Tv M Pcj/Pc Cj Pří
St M Vl Cj Inf M
Čt TH Aj Cj Tv   Vvj Vvj
M Cj Vl Cj Aj Pří

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Petra Adamcová

e-mail: petra.adamcova@zsemydestinnove.cz

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.