5. C

Třídní učitelka: Mgr. Petra Adamcová, od 1.4. 2018 Ilona Krejčí
Počet žáků:

Bleší trh

V hodinách slohu se dlouhodobě zabýváme publicistickým stylem. V rámci kapitoly o zprávě a oznámení jsme ve třídě uspořádali fiktivní bleší trhy. Každý z domu přinesl pár předmětů do prodeje, zajistili jsme i program - módní přehlídku a taneční vystoupení. Celou akcí nás provázela moderátorka Mariana. Následně jsme o akci psali zprávy do novin.

Projektový den

19.10. nás do třídy přišli navštívit naši domácí mazlíčci v rámci projektového dne na téma: Život s domácím mazlíčkem. Celý den jsme si povídali o domácích zvířatech, sdělovali jsme si rady a tipy, které se týkají chovu. Zasmáli jsme se u vtipných historek a samozřejmě jsme se mazlili se zvířátky. Den rychle utekl a my už se těšíme na další oblíbené projektové dny.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Hv Čj Aj  Čj M
Út Tv Vl Pcj/Pc Cj Pří
St M Vl Cj Inf M
Čt TH Aj Cj Tv   Vvj Vvj
M Cj M Cj Aj Pří

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Ilona Krejčí

e-mail: ilona.krejci@zsemydestinnove.cz

Ředitelské volno

ZŠ 1.st. dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na ČM od 6.30 – 18. 00 hod. MŠ dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na HB odd. Motýlci 7.00 – 17. 00 hod.

Zápis do MŠ

Hlavní budova školy: nám. Svobody 3/930, přízemí od 13 - 17 hod. Informace a dokumenty k zápisu budou postupně zveřejněny na stránkách školy: Dokumenty - Zápis MŠ

Ředitelské volno