Indiánské léto

1. 7. – 4. 7. 2018

Městský tábor v mateřské škole ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Prožijte s námi týden plný zážitků, indiánských her, rytmické hudby, barevného tvoření a odpočinku v Teepee v naší indiánské vesnici.

Provoz 7,00-17,00 Vhodné pro děti ve věku 3-7 let.

Cena včetně stravy 2.200, -

Přihlášky a informace: skolka@zsemydestinnove.cz

Přiložené soubory

Indiánské léto 659 kB PDF dokument

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.

Den otevřených dveří MŠ

14. 3. 2019

Hlavní budova školy

Den otevřených dveří v MŠ pro děti a jejich rodiče od 10-12 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930.